Nanopodložka s držiakom na telefón

Predaj. Super cena! Najlacnejšie!

Zoznámte sa s nanopodložkou - nepostrádateľným pomocníkom pri držaní mobilného telefónu vo Vašom automobile!

Viac detailov

2,70 € s DPH

Detaily

Nanopodložka s držiakom na telefón je unikátna podložka so skvelými vlastnosťami, vďaka ktorým drží na akomkoľvek povrchu a navyše udrží všetky predmety, ktoré na ňu položíte. Na dotyk sa zdá, že je podložka potretá lepidlom, pretože je lepivá, to však nie je pravda. Podložka sa k akémukoľvek materiálu prisaje a drží ako pribitá. Na prichytenie podložky nepotrebujete žiadne lepidlo ani lepiacu pásku.


Odstránenie nanopodložky:

Ak podložku chcete zase odstrániť, dá sa zložiť veľmi jednoducho. Veľkou výhodou navyše je, že po sebe nezanecháva žiadne fľaky. Po odstránení ani nespoznáte, že na danom mieste podložka bola.


Využitie nanopodložky:

Najlepšie nanopodložku využijete v aute, kde ľahko udrží Váš mobilný telefón. Telefón na podložke krásne drží aj pri prudkej jazde, nemusíte sa teda báť, že vám bude lietať po aute. Podložku môžete využiť aj na iných miestach ako v aute.


Udržiavanie nanopodložky:

Ak je podložka špinavá môžete ju jednoducho umyť pod mydlovou vodou a nemusíte sa báť, že stratí svoje vlastnosti, práve naopak - pre obnovenie vlastností podložky sa odporúča ju umyť mydlovou vodou a podložka je opäť ako nová.


Technická špecifikácia:

  • rozmery podložky sú 15,5 x 10 cm

Upozornenie!

Odporúčame nenechávať nanopodložku pri extrémnych teplotách v lete na palubnej doske z dôvodu rizika poškodenia. Odporúčame ju dať napríklad do priehradky.

Hodnotenia

Napísať hodnotenie

Nanopodložka s držiakom na telefón

Nanopodložka s držiakom na telefón

Zoznámte sa s nanopodložkou - nepostrádateľným pomocníkom pri držaní mobilného telefónu vo Vašom automobile!

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: